Oferty pracy

Dołącz do naszego Zespołu!

Wyślij swoje CV na adres e-mail rekrutacja@paese.pl lub aplikuj na konkretne stanowisko za pomocą umieszczonego pod ogłoszeniem przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Obecnie przeprowadzamy rekrutację na następujące stanowiska:

TECHNOLOG KOSMETYCZNY

Miejsce pracy: Jawornik (pow. myślenicki)

Opis stanowiska:

  • przeprowadzanie doświadczeń oraz badań na produktach,
  • praca laboratoryjna, dotycząca opracowywania nowych produktów kosmetyki kolorowej,
  • przygotowanie receptur pod wdrożenie produkcyjne, nadzór nad pierwszym uruchomieniem,
  • opracowanie technologii (sposobu tworzenia) danego wyrobu kosmetycznego dla działu produkcji,
  • kontrola bieżącej produkcji (opracowanie parametrów kontroli i sposobu ich sprawdzania, modyfikacja i optymalizacja procesu produkcyjnego),
  • nadzór nad dokumentacją, sprawdzanie zgodności z obowiązującymi normami,
  • monitorowanie zmian w rozporządzeniach dotyczących prawa kosmetycznego,
  • przygotowywanie tekstów marketingowych oraz opisów na etykiety produktowe,
  • współpraca z kontrolą jakości i innymi działami firmy,
  • reprezentowanie firmy na targach branżowych, udział w akcjach promocyjnych i szkoleniowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako technolog chemiczny / laborant w branży kosmetyki kolorowej,
  • wykształcenie wyższe: technolog chemiczny,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość branży kosmetycznej,
  • kreatywność, zaangażowanie,
  • znajomość obsługi programu Microsoft Office Excel.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie,
  • możliwość spełnienia pasji i rozwoju,
  • pracę w przyjaznym, energicznym, młodym zespole,
  • podnoszenie swoich kwalifikacji i możliwość udziału w szkoleniach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl